Wspólnota

Wiemy dobrze, że każdy człowiek ma w sobie niejeden talent. Jak tylko potrafimy, staramy się wspólnie rozwijać talenty oraz dzielić się nimi z innymi. Dzięki temu powstają piękne rysunki, wyroby z masy solnej, papieru, ale też spektakle muzyczne, gdzie Mieszkańcy śpiewają i wcielają się w różne role. Jest dla nas ogromną radością, że możemy dzielić się z innymi ludźmi naszymi talentami.

Nasze wspólne życie to też wspólne świętowanie. Spędzamy razem Boże Narodzenie oraz Wielkanoc. Ale także obchodzimy inne święta – urodziny każdego Mieszkańca. To ważne dni, kiedy gromadzimy się wokół jednej osoby – są prezenty, tort życzenia… Często też nie dające się pohamować łzy wzruszenia… A później tańce aż do kolacji!

I tak mija cały rok… I wszyscy skrycie czekają na wakacje! Na wakacje również jeździmy razem. Jest to dla nas potrzebny czas – czas oddechu innym powietrzem, poznawania nowych ludzi. Czas relaksu.

I tak niepostrzeżenie przepływają koleje lata. I nawet nie czujemy, że czas mija, ponieważ wśród kochanych osób czas jakby zatrzymuje się. Nie wiemy, ile jeszcze przed nami, dlatego cieszymy się sobą i z każdej chwili chcemy wydobyć jak najwięcej!

„W naszym magicznym domu ciepło jest i bezpiecznie. Gościu znudzony, gościu znużony, jeśli zabłądzisz kiedyś w te strony, zajrzyj tu do nas koniecznie!”