Zespół „W stronę portu” zacumował w Przyjaznym Domu

Ahoj! Za nami kolejny koncert, który jednocześnie okazał się niezwykłą podróżą „W stronę portu”. Razem z muzykami byliśmy na śledziach, złowiliśmy wieloryba i… potańczyliśmy tak, że aż mięśnie bolały.

Początki były trudne, ale pierwsze skoczne, folkowe brzmienia szybko zawładnęły sercami i nogami zebranych gości. W efekcie, plac pod sceną zawirował, a koncert zmienił się w doborową imprezę. Zespół bez wytchnienia grał przez bitą godzinę, a później na prośbę zebranych bisował jeszcze z dwa razy.

 

Muzycznym uniesieniom towarzyszyły inne wrażenia. Na wszystkich zainteresowanych czekał kiermasz rękodzieł Podopiecznych, a na chętnych… pączki (koncert odbył się w tłusty czwartek) i popitka. Podczas imprez odbył się konkurs na najlepsze przebranie pirata.

 

Koncert był dla nas wyjątkowy. Idea była szczytna, a zbiórka z biletów/cegiełek w całości zasiliła konto, na którym gromadzimy środki na rozbudowę Przyjaznego Domu. Dziękujemy zespołowi „W stronę portu” za wsparcie Fundacji i muzykowanie, a Wam za przybycie i zaangażowanie.

Ze sprzedaży biletów/cegiełek i naszych ręcznie wykonywanych cudeniek uzbieraliśmy łącznie ponad 1500 złotych! Dziękujemy! Mamy nadzieję, do zobaczenia niebawem!

Zobaczcie jak się bawiliśmy!

Waszej uwadze polecamy galerię zdjęć z wydarzenia <proszę kliknij>

Więcej zdjęć znajduje się na fan page’u zespołu <kliknij>