Wreszcie Przyjaźni poza Przyjaznym Domem … , czyli długo oczekiwana wycieczka Mieszkańców i Kadry Domu Pomocy Społecznej do Szczawna Zdrój :)

Uff…, nareszcie udało nam się pobyć razem poza murami i ogrodem Przyjaznego Domu.
Stęsknieni „normalnością” w tym dziwnym czasie izolacji, w dniu 30 czerwca br. postanowiliśmy wyjechać autokarem na jeden dzień do urokliwego Szczawna Zdrój. Warto było odetchnąć zdrojowym powietrzem i nacieszyć się pięknym letnim widokiem Parku Zdrojowego oraz jego atrakcji… 🙂 Przede wszystkim jednak oderwaliśmy się od codzienności domowej w dobie koronawirusa. Bardzo było nam to potrzebne dla komfortu psychicznego.

Niby nic wielkiego, a nasza radość była wielka … 🙂 Pochodziliśmy po Parku, poćwiczyliśmy na plenerowej siłowni, popiliśmy wody zdrojowe: Mieszko, Martę i Młynarz,a na koniec zjedliśmy pyszny obiad z deserem lodowym. Najbardziej smakowała nam woda Marta. Pewnie dlatego, że mamy w Fundacji dwie Martusie …:)

Mamy nadzieję na następną taką wycieczkę, nawet zrodził się już konkretny pomysł, gdzie i kiedy! Tak więc z dużą radością i nadzieją czekamy na następny wyjazd poza nasze miasto pod koniec lata lub początkiem jesieni … 🙂

Ogromnie dziękujemy wszystkim Uczestnikom wycieczki za obecność oraz radość z bycia razem mimo trudu …:)

Tak spędziliśmy czas w Szczawnie … , proszę popatrzeć na zdjęcia 🙂