Urodziny Mirasa oraz poprawiny Madzi i Janka

Dziś wracamy myślami do dwóch wydarzeń sprzed karnawału.

Za nami świętowanie poprawin Madzi i Janka (Madzia pracuje w Fundacji i odpowiada m.in. za warsztaty teatralne).

Madzia i Janek miło nas zaskoczyli i sprawili ogromną radość, bo zorganizowali swoje poprawiny dla nas, jak mówią, „przyjaciół z Przyjaznego Domu”. Najpierw było BŁOGOSŁAWIEŃSTWO, dzielenie się chlebem, a następnie prezentacja zdjęć z zaślubin. Byliśmy bardzo wzruszeni.

Ślub naszych przyjaciół i bohaterów odbył się 2 lipca 2016 roku. Jeszcze raz gratulujemy i życzymy wszystkiego najlepszego. Dziękujemy za to że jesteście.

Oto zdjęcia z poprawin (proszę kliknij w zdjęcie):

Mamy za sobą również wspólne świętowanie 35 urodziny Mirasa, czyli Mirka z Mieszkania Chronionego. Uroczyste spotkanie odbyło się 26 lutego.

Tak o wydarzeniu piszą Mirek oraz Krzysztof (oryginalna pisownia): „Wszystko zaczęło się o godz. 14.00, jednak pierwsi goście przyjechali o w pół do 12.00. Byli to mama, siostra, później przyjechali pozostali goście, w sumie było nas 12stu. Była też Basia i Zbyszek. Zaczęliśmy od modlitwy i podawaliśmy zupę ogórkową, był też makaron, ryż z mięsem. Po zjedzeniu zupy i różnych smakołyków, bo było też ciasto czyli sernik Królewski robiony dzień wcześniej, podano dużego torta z 2 świeczkami nr 35, bo tyle kolega zaczął lat. Na imprezie było bardzo fajnie i przyjemnie bo była bardzo miła atmosfera, były też prezenty ale najważniejsze było to że było fajnie.” Kolejne urodziny za rok. ?

Polecamy Waszej uwadze zdjęcia z tego wydarzenia: