Trwamy …:)

Trwamy … 🙂

Trwamy w czasie Adwentu i staramy się żyć normalnie… 🙂

W ubiegłą środę 16 grudnia 2020r. mieliśmy wielką przyjemność i radość z Jasełek przygotowanych przez Uczestników i Kadrę Środowiskowego Domu Samopomocy. Pracownia teatralna pod kierunkiem Ewelinki, we współpracy z pracownią ogrodniczo – bukieciarską, plastyczną, rękodzielniczą, ceramiczną i kulinarną oraz kadrą Środowiskowego Domu Samopomocy przypomniała nam o tym, co w czasie Adwentu jest najważniejsze, a mianowicie – radość z oczekiwania na Narodzenie Pana oraz dzielenie się nią z innymi. Na scenie się działo … 🙂 Przedstawienie słowno – muzyczne pięknie wprowadziło nas w klimat Bożego Narodzenia i sprawiło, że choć przez chwilę zapomnieliśmy o pandemii. Po spektaklu były słodkości, a wśród nich najpyszniejsze – wafelki wykonane przez Martusię.

Jasełka pięknie oderwały nas od trudu codzienności, za co ogromnie dziękujemy Ewelince i wszystkim Osobom zaangażowanym w przygotowanie spektaklu, śpiew, akompaniament muzyczny, scenografię i stroje aktorów oraz dekorację stołów i sali. Gratulujemy pięknego występu naszym Aktorom: Gosi G., Madzi G., Gosi K., Tomkowi Ch., Pawłowi J., Sławkowi D., Robertowi K., Konradowi K., Jurkowi K.

Dzielimy się z Państwem naszymi przeżyciami. …. 🙂 Proszę popatrzeć na zdjęcia… i nie dziwić się kilkuosobową widownią ….