Tomasz Żółtko oczarował Przyjazny Dom

Dwa krzesełka, gitara, mikrofon i on – Tomasz Żółtko – piosenkarz, poeta – artysta wyjątkowy. Za nami kolejny koncert charytatywny na rzecz naszej Fundacji i rozbudowy ośrodka dla Podopiecznych!

Gitarowy, melodyjny dźwięk i osoba Tomasza Żółtko oczarowały Przyjazny Dom. Artysta zapowiedział swój występ zapraszając zebranych gości do wspólnego przeżycia czegoś wyjątkowego. Obietnicę spełnił z nawiązką. Wykonał kilka utworów z najnowszej płyty „Atrofia doczesności” i najbardziej znane piosenki, w tym „Kochaj mnie i dotykaj”. Każda z muzycznych opowieści poprzedzona była krótką refleksją nt. otaczającego świata bądź historią powstania danego utworu. Dzięki temu mogliśmy dowiedzieć się, że popularna ballada powstała w 1992 roku, na kilka dni przed ślubem z ukochaną.

Podczas koncertu usłyszeliśmy jeszcze piosenki takie jak „Sara” czy „Po prostu z Jezusem żyć”. Tomasz Żółtko zaświadczył, że Jezus pomógł mu rozpocząć nowe życie. Podczas wizyty w Przyjaznym Domu dał się poznać jako bardzo skromny, wrażliwy człowiek.

Dziękujemy Tomkowi za gościnę i muzykowanie, a Wam za wspólne spędzenie czasu. To było wyjątkowe, kameralne spotkanie o tym co w życiu ważne.

Polecamy: www.facebook.com/TomaszZoltko oraz www.tomekz.com.pl.

 

Koncertowi towarzyszyła szczytna idea – w dalszym ciągu zbieramy środki na rozbudowę ośrodka naszej Fundacji. Dziękujemy za wsparcie!

Wiele osób dopytywało, jak jeszcze może pomóc. Wpłaty na rzecz Fundacji można także dokonywać również przelewem na konto: 12 2130 0004 2001 0328 9782 0002.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu! <proszę kliknij>