Staramy się żyć normalnie …, pracujemy, odpoczywamy, świętujemy i nawet zażywamy ciut ruchu…:)

Pandemia jest czasem trudnym dla Wszystkich…

Dla naszych Podopiecznych czas pandemii bez relacji z drugim człowiekiem jest wyjątkowo dokuczliwy, dlatego staramy się, aby izolacja społeczna wywołana Koronawirusem przebiegała łagodniej. Pomimo trudów codzienności staramy się uatrakcyjniać czas w Przyjaznym Domu, zarówno w placówce dziennej – Środowiskowym Domu Samopomocy, jak i placówkach całodobowych – Domu Pomocy Społecznej i Mieszkaniu Chronionym.

Zajęcia w Środowiskowym Domu Samopomocy odbywają się przez cały czas z zachowaniem reżimu sanitarnego i rotacyjności po to, aby każdy Uczestnik miał możliwość bezpiecznego spotkania się z Przyjaciółmi.

Dom Pomocy Społecznej i Mieszkanie Chronione także funkcjonują w miarę swoich możliwości. Uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej uczęszczają na zajęcia, pozostałe osoby maja terapię zajęciową prowadzoną w Domu. Dwóch Mieszkańców pracuje poza placówkami. Niektórzy po wielu miesiącach mogli się spotkać ze swoimi Bliskimi.

Z całego serca pozdrawiamy i posyłamy dobre myśli wszystkim Osobom pozostającym w swoich domach z różnych powodów oraz Rodzicom i Opiekunom naszych Podopiecznych.

Naszym Pracownikom dziękujemy za pracę w tych wyjątkowych warunkach i życzymy wszelkiego dobra, zdrowia, radości i pokoju w sercu każdego dnia…:)

Proszę popatrzeć, jak żyjemy … 🙂