Sentymentalny wyjazd Panów z Mieszkania Chronionego do Trzebnicy … :)

Staramy się żyć w miarę normalnie, „pozazdrościliśmy” Przyjaciołom z ŚDS wycieczki do Trzebnicy … 🙂

We wtorek 14 lipca br. Mieszkańcy Mieszkania Chronionego wybrali się do Trzebnicy na rekonesans i wspominki. Niby nic, a jednak … ) Trzebnica kojarzy się nam przede wszystkim z pięknym Sanktuarium Św. Jadwigi Śląskiej i Laskiem Bukowym.

Dla nas jest to także miejsce wyjazdów na basen i do kawiarni. W dobie koronawirusa wszystko wygląda inaczej i nawet skromny wyjazd poza Wrocław bardziej cieszy. Nasze kroki skierowaliśmy najpierw do sanktuarium na krótką modlitwę dziękczynną oraz na ciasto i kawę do kawiarni. Następnie nasyciliśmy nasze oczy ślicznymi kolorowymi widokami części zdrojowej Trzebnicy i dotarliśmy na basen. No i zaskoczenie. Część kryta basenu jest nieczynna, ale mogliśmy chociaż popatrzeć na jego czynną część na powietrzu.

Na razie nie mamy odwagi korzystać z uroków i atrakcji basenu, ale mogliśmy powspominać nasze wielokrotne wyjazdy na to kąpielisko przed epidemią.

Pozdrawiamy bardzo serdecznie szczególnie tych wszystkich Przyjaciół i Znajomych, którzy nie mogą się przemieszczać z powodu wirusa!