Powitaj wiosnę z nami!

Lada moment pierwszy dzień nowej pory roku, a chwilę później Święta Wielkiej Nocy. Chcemy radośnie i z werwą wejść w ten czas więc nie możemy przepuścić okazji do wspólnego spotkania się podczas „Powitania Wiosny”. Całodzienny kiermasz odbywający się na Rynku Psiego Pola pod tym tytułem już w piątek 18 marca. Nie może Ciebie zabraknąć!

Jakie atrakcje czekają na uczestników? Czas w godzinach od 12 do 17 wypełniają długo wyczekiwane przez nas wydarzenia. Wspólnie weźmiemy udział w warsztatach plastycznych i konkursie na najpiękniejszą marzannę. Ponadto ulicami przejdzie uroczysty pochód uczniów z pobliskich szkół oraz przedszkoli, a uczestnicy zaprezentują urodziwe palmy wielkanocne. Kto wie, może padnie jakiś rekord pod względem wielkości? Z pewnością nie zabraknie gier, dobrej zabawy, uśmiechów i … kiermaszu ozdób i kartek rękodzielniczych, które przygotowali Podopieczni naszej Fundacji oraz przedstawiciele innych organizacji i instytucji działających na terenie Zawidawia.

Ważne: mieszkańców Psiego Pola, jak przed rokiem, poczęstujemy jabłkami. Tym gestem chcemy zarazić innych radością i pozytywną energią – zresztą, jabłko i wszystko co z nim związane to nasz znak rozpoznawczy 🙂 Dzięki uprzejmości i dobroci braci Celmerów prowadzących „Sady Celmerów” podzielimy się z Wami aż 150 kilogramami najlepszych owoców prosto ze Wzgórz Trzebnickich.

Zapraszamy na nasze stoisko – mamy nadzieję, że własnoręcznie przygotowane przez nas dekoracje ubogacą Wasze wnętrza, a może i będą upominkami dla Waszych bliskich? Na naszym stoisku będziemy również kwestować na rzecz rozbudowy naszego Domu. Zapraszamy!

 

Kiermasz na Rynku Psiego Pola „Powitanie Wiosny” już w piątek 18 marca, w godzinach od 12 do 17. Do zobaczenia!

plakat-wiosna

Organizatorem wydarzenia jest Partnerstwo Zawidawie.