Podsumowanie roku w Środowiskowym Domu Samopomocy – 10 lipca br…. :)

Poniedziałkowe przedpołudnie spędziliśmy na podsumowaniu roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przyjaznym Gronie… 🙂

Na uroczystości obecni byli Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Ich Rodzice i Opiekunowie, Przyjaciele oraz Pracownicy ŚDS.

Spotkanie rozpoczęło się występem Zakrzowskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Okuliki”. Pięknie zagrała nam Kapela Przyjazne Chłopy i Baby.  Usłyszeliśmy szant pt. „Pożegnanie Liverpoolu” oraz zobaczyliśmy tańce ludowe – walczyka, polkę, marsz weselny oraz polononeza. Ten ostatni zaprezentowali wszyscy chętni, zarówno Uczestnicy i Pracownicy ŚDS oraz Rodzioce, Opiekunowie i Przyjaciele… 🙂 Przed pokazem każdy taniec został także omówiony.  Drugim punktem programu była świetna prezentacja multimedialna nt. Uczestników i Kadry Środowiskowego Domu Samopomocy „Oto My”.

Z wielką przyjemnością mogliśmy podziękować naszym Podopiecznym za Ich obecność, talenty i umiejętności, a Rodzicom i Opiekunom za obecność, towarzyszenie, cierpliwość i przede wszystkim – miłość… 🙂 Każdy Uczestnik ŚDS dostał dyplom osiągnięć w swojej pracowni terapeutycznej i osiągnieć sportowych oraz upominki.

Prace Uczestników ŚDS wykonanych w pracowniach terapeutycznych można było podziwiać na kiermaszu. Nie zabrakło pyszności w postaci domowych wypieków przygotowanych przez Rodziców, Opiekunów ŚDS i Kadry oraz serwisu kawowego.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom imprezy za przyjazną obecność. Rodzicom i Opiekunom- za wiele serdecznych słów, podziękowań i pyszne ciasta domowe, a Pracownikom – pięknie dziękujemy za dobrą pracę oraz przygotowanie spotkania … 🙂

Ogromnie dziękujemy także za docenienie naszej codziennej pracy i miłe podarunki… 🙂