Podsumowanie roku pracy w ŚDS

W połowie lipca odbyło się nasze coroczne podsumowanie pracy w Środowiskowym Domu Samopomocy. W uroczystości wzięli udział uczestnicy ŚDS, terapeuci, opiekunowie, szefowie obu naszych placówek oraz zaproszeni goście: Pani Aneta z MOPS z DAON.              Świętowanie rozpoczęliśmy od bardzo wzruszającego spektaklu w wykonaniu pracowni teatralnej, którego tematem przewodnim była miłość. Nie zabrakło owacji na stojąco. Po części artystycznej, kierownik Piotr przedstawił kalendarium najważniejszych wydarzeń w ŚDS w minionym roku. Następnie terapeuci/opiekunowie podziękowali i rozdali uczestnikom pamiątkowe zdjęcia wraz z krótkimi notkami lub wierszykami Ich charakteryzującymi. Oto kilka z nich:

„Jego pseudonim mocno kłuje. Zawsze „OSY” się podpisuje. Nic to nie ma z nim wspólnego, gdyż jest wspaniałym kolegą. Prawdziwy kseromistrz z tego człowieka. O wszystkim pamięta i z niczym nie zwleka” Rafał O.

„Idzie Grześ przez Zakrzowa wieś, worek uśmiechów niesie. A przez dziurkę uśmiech ciurkiem, sypie się za Grzesiem.” Grzegorz S.

„Znak sympatii się objawia tym, że Magda piłkę wprawia ruchem prosto w tego ręce, komu chce pokazać serce.” Magdalena G.

Podziękowań, ciepłych słów i wzruszeń nie było końca…, o czym świadczą piękne zdjęcia.