Odeszła do Pana ŚP Tereska Żurawicz – piękna Osoba o wielkim sercu…

Drodzy Mieszkańcy, Uczestnicy ŚDS, Rodzice, Opiekunowie, Pracownicy i Przyjaciele

Z przykrością informujemy, że w dniu 30 grudnia 2020r. odeszła do Pana ŚP Tereska Żurawicz, piękna osoba o wielkim sercu…

Tereska była wyjątkowo hojną Osobą, czyniącą wiele dobra – ogromnie życzliwą, radosną i bardzo aktywnie obecną w życiu Fundacji. Od lipca 2014 roku pełniła funkcję członka Zarządu naszej Fundacji. Prywatnie była Mamą Grzesia, uczestnika naszego Środowiskowego Domu Samopomocy od 2010r. Ponadto od ponad 30 lat była mocno zaangażowana we Wspólnocie „Wiara i światło”.
Dzięki Bogu przeżyła 76 lat. Z pewnością pozostanie w naszej pamięci. Pomimo ciężkiej choroby starała się ciągle pomagać szczególnie osobom z niepełnosprawnością intelektualną, okazywała Im ogromny szacunek – niektóre zwracały się do Niej Mamo – Mamusiu – Mamuśka. Do dziś pamiętamy Jej piękny uśmiech i zacięcie artystyczne do kurczaków z wełny, którymi obdarowywała cały świat…:)

Pożegnanie Tereski odbędzie się w dniu 12 stycznia 2021r. – o godz. 9.00 Mszą Św. w parafii pw św. Antoniego przy ul. Kasprowicza, pogrzeb o godz. 10.40 na Cmentarzu Osobowickim (kondukt żałobny uformuje się przy bramie bocznej między polami nr 2-3 przy ul. Osobowickiej).


Tereska dołączyła do Grona Przyjaznych Wniebowziętych…:)
Dziękujemy Panu Bogu za Jej obecność w naszym życiu… 🙂