Nowa strona i kanał na YouTube

Zupełnie nowa grafika, łatwiejsza nawigacja i optymalizacja pod urządzenia mobilne – to tylko kilka spośród wprowadzonych udogodnień na stronie Fundacji Przyjazny Dom.

Nowa strona Fundacji została zaprojektowana w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że platforma jest tak samo funkcjonalna na tablecie, smartfonie jak i na komputerze (automatycznie dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia, na którym jest przeglądana). Ponadto szata graficzna strony jest zgodna z najnowszymi trendami – jej layout jest bardziej czytelny i atrakcyjniejszy dla oka, co umożliwia błyskawiczne odnalezienie szukanych informacji.

Mimo zmian na platformie wciąż dostępne są archiwalne artykuły i galerie zdjęć. Strona została zintegrowana z pozostałymi kanałami komunikacyjnymi Fundacji: fanpage’m na Facebook.com oraz kanałem na YouTube.com, który również jest nowy.

Kanał Przyjaznego Domu na YouTube tworzą trzy filmy: „Jestem”, „Miejsce w nowym domu” i „Fundacja Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki – spot 1%”.

Za przygotowanie strony internetowej odpowiada agencja reklamowa AdDesign Studio, natomiast za realizację filmów firma Adrian Rec Good Content.