Nasi Drodzy Aniołowie spoglądają z Nieba… :)

W ostatnich dniach odeszli do Pana nasi Kochani Przyjaciele:

Zbychu Iwaniec, Grażynka Tuszyńska i Jacek Mysłakowski

Ich nieobecność wśród nas napawa ogromnym smutkiem i daje poczucie ogromnej straty. Jednocześnie wierzymy, że nasi Wniebowzięci Aniołowie spoglądają z Nieba i mają się u Pana jak najlepiej. To my tu na ziemi musimy nauczyć się żyć bez Nich. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar Ich życia, możliwość bliższego poznania i obcowania …:)

Grażynka, Jacek i Zbychu pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Pamiętamy o Nich i Ich Najbliższych w modlitwie…

Zbychu – to jeden z pierwszych naszych Mieszkańców i przez wielu mocno ukochany… 🙂 Był Osobą bardzo wyrazistą… Wszystko, co robił, robił całym sobą. I kochał, i się złościł… Cieszył się i smucił. Z pewnością przesyła nam całusy z Nieba i puszcza figlarne oko… W naszym środowisko był bardzo znany, szczególnie we Wspólnocie Wiara i Światło oraz był wieloletnim Uczestnikiem Warsztatu Terapii Zajęciowej „Wspólnota”. Odszedł do Pana w sobotę 24 października 2020r.

Grażynka – była z nami 8 lat. Kochana przez Wszystkich. Niezwykła Osoba, indywidualistka o ogromnym poczuciu humoru. Jej ulubionym zajęciem było układanie puzzli, tulenie misiów i słuchanie bajek. Lubiła także rozmowy w małym gronie. Była zdecydowana, potrafiła wyrazić na co ma ochotę, co lubi, jak się czuje… 🙂 Odeszła do Pana we wtorek 27 października 2020r.

Jacek – nasz najstarszy Mieszkaniec. Był ogromnie komunikatywny, umiał „upomnieć się o swoje”… 🙂 Jeszcze kilka lat temu bardzo lubił malować, a w ostatnim czasie oglądać kalendarze, albumy oraz opowiadać o dzieciństwie i Rodzinie, szczególnie o swoim bracie Jurku. Odszedł do Pana w czwartek 29 października 2020r.