Przed nami wakacyjny turnus. Pomóż nam wyjechać!

W Głogowie doświadczamy ciepła i życzliwości, a każdy z nas zostaje przyjęty i zaakceptowany taki jaki jest. Gdy dodamy do tego możliwość codziennej rehabilitacji z całą pewnością można powiedzieć, że to miejsce wyjątkowe – tak o zeszłorocznym turnusie mówiła Jowitka, pracownik Fundacji. Lada moment ponownie będziemy mogli korzystać z gościnności Domu Uzdrowienia Chorych „Samarytanin”. Jednak aby wszystko mogło się udać prosimy o wsparcie.  

Marcin od pół roku wypatruje autobusu, który nas zawiezie do Głogowa na wakacje. Bogusia już od miesiąca zamartwia się kiedy i kto spakuje jej walizkę. Piotrek mimo, że wszystko doskonale wie, jak mantrę powtarza pytanie „Co my tam w ogóle będziemy robić?”. A Bożenka, jak przystało na prawdziwą kobietę, zapowiada, że przed wyjazdem musi się zrobić na bóstwo.

Wakacyjny wyjazd jest przez Mieszkańców Przyjaznego Domu co roku niezwykle wyczekiwany.
Jest on szansą na przełamanie monotonii codzienności, podreperowanie zdrowia poprzez zabiegi rehabilitacyjne, spacery, hipoterapię oraz nawiązanie nowych znajomości. To też taka zwyczajna okazja do spędzenia ze sobą czasu, którego na co dzień brakuje.

W dniach 2-16 sierpnia 2017 po raz kolejny wybieramy się na turnus do Domu Uzdrowienia Chorych w Głogowie, który tak polubiliśmy.

W imieniu Mieszkańców Przyjaznego Domu oraz Opiekunów zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zebraniu brakujących funduszy. Każda wpłacona złotówka ma dla nas wielką wartość!

 

Wpłat można dokonywać np. tutaj. Za wszelką pomóc z góry dziękujemy!

https://www.siepomaga.pl/organizacje/przyjaznydom/koszyk/dodaj?utf8=%E2%9C%93&payment%5Bamount%5D=

Polecamy galerię zdjęć z poprzedniego wyjazdu:

Wakacje 2016 – Głogów