Matka Boża Fatimska w Przyjaznym Domu:)

Dzień 26 września 2019r. zapisuje się jako ważne wydarzenie w życiu Fundacji, ponieważ pojawiła się w naszym ogrodzie Matka Boża Fatimska.

Nadmienić warto, że piękna Matka Boża przyjechała do nas z samej Fatimy, a nasz prezes Zbychu osobiście wykonał dla Niej drewniany domek przypominający logo naszej Fundacji.

Ksiądz Proboszcz Wiesław Karaś z naszej parafii na Zakrzowie uroczyście poświęcił Kapliczkę z Matką Bożą Fatimską. Odmówiliśmy także dziesiątkę Różańca św. u progu października, który jest miesiącem maryjnym, poświęconym modlitwie różańcowej:)

Przy okazji została poświęcona także Matka Boska Koreańska, którą dostaliśmy od naszych Przyjaciół z Korei, Ikona Matki Bożej z Głogowa od wtz Przystań oraz Krzyż z naszej Domowej Kapliczki:)

Ze względu na jesienną aurę następną część spotkania przenieśliśmy do Domu i wraz z naszymi zaprzyjaźnionymi wodzirejami z Freak Frak – Wojtkiem i Tomkiem mogliśmy dalej radośnie świętować i cieszyć się z bycia razem.

Pięknie dziękujemy Księdzu Proboszczowi za obecność i wspólną modlitwę oraz Wodzirejom Wojtkowi i Pawłowi – za poprowadzenie radosnego powitania jesieni:)

Proszę popatrzeć na zdjęcia…:)