Koncert charytatywny dla Przyjaznego Domu

We wtorek, 28 października, w Centrum Kultury Agora zagrają „40 Synów i 30 Wnuków Jeżdżących na 70 Oślętach” oraz „Orkiestra Trzech Króli”.

Muzycy zagrają charytatywnie, aby wesprzeć rozbudowę Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki.

Na pomoc Fundacji czeka wiele osób niepełnosprawnych intelektualnie, również osoby z autyzmem. Aby odpowiedzieć na ich potrzeby planujemy rozbudowę naszego Ośrodka. W sumie w nowo powstałym budynku na pomoc będzie mogło liczyć ponad 20 osób, w tym autyści. Dodatkowo powstaną m.in. sale rehabilitacyjne i terapeutyczne oraz kaplica.

„40i30na70″ to zespół muzyczny wpisujący się w nurt muzyki chrześcijańskiej, grający mieszankę rocka, folku i ballady. Teksty ich piosenek oparte są o fragmenty Pisma Świętego. Z kolei „Orkiestra Trzech Króli” to dziecięcy zespół, który tworzy łącznie około 30 osób, grający własne wersje znanych utworów muzyki popularnej i filmowej.

Wstęp na koncert jest bezpłatny. Podczas wydarzenia podopieczni Fundacji wraz z opiekunami będą kwestować na rzecz budowy nowego domu dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Zapraszamy!
https://www.facebook.com/events/286560154876411/?ref=22

Szczegóły: Koncert charytatywny dla Przyjaznego Domu, wtorek 28 października, godz. 18.15, Centrum Kultury Agora ul. Serbska 5a we Wrocławiu