Kiermasz świąteczny w Leroy Merlin – 26 marca

Wiosna gra swoje preludium, a to zawsze dobry czas, aby zrobić coś razem. 🙂 W najbliższą niedzielę 26 marca, wraz z fundacją L’Arche Wrocław, weźmiemy udział w kiermaszu przy Leroy Merlin na wrocławskich Bielanach. Zapraszamy!

Kiermasz świąteczny, podczas którego zaprezentujemy wielkanocne kartki, ozdoby, pisanki i inne cudeńka, będzie połączony ze zbiórką publiczną na rzecz naszych Podopiecznych, czyli osób z niepełnosprawnością intelektualną.
Zapraszamy wszystkich, którzy szukają niepowtarzalnych ozdób wielkanocnych i wyjątkowych upominków. Wszystkie zostały przygotowane przez mieszkańców Przyjaznego Domu.

Widzimy się w najbliższą niedzielę w godz. 11-18 w sklepie budowlano-dekoracyjnym Leroy Merlin przy al. Karkonoskiej 85. Do zobaczenia!

 

AKTUALIZACJA: Dziękujemy wszystkim za wsparcie i uczestnictwo w wydarzeniu. Poniżej relacja Krzyśka:
„Po przyjeździe do Jowity musieliśmy jeszcze poczekać na Nią. Gdy przyszła pojechaliśmy samochodem na kiermasz. Na kiermaszu byliśmy w cztery osoby Jowita, Zbyszek, Mirek i ja. Ja siedziałem przy stoliku gdzie była kasetka czyli byłem kasjerem. Miras rozdawał ulotki i zachęcał do zakupów. O 15stej przyjechali nasi zamiennicy i zostali do końca, byli to Monika i Agnieszka i Michał.” – Krzysztof Czeladzki.

I zdjęcia: