Jarmark Bożonarodzeniowy 2016

Jak co roku, wraz z lokalnymi organizacjami i szkołami, spotkaliśmy się na Psim Polu, by wspólnie szykować się do Świąt Bożego Narodzenia. Każda szkoła i organizacja, w tym także my, prowadziła sprzedaż własnoręcznie wykonanych prac. I chociaż było zimno, atmosferę podgrzewały występy dzieci i młodzieży. Były to spektakle o tematyce Bożonarodzeniowej. Także trupa teatralna z naszego Środowiskowego Domu Samopomocy przedstawiła Pastorałkę.

kiermasz-boze-narodzenie_2016_fot-3  kiermasz-boze-narodzenie_2016_fot-14

W międzyczasie sprzedawaliśmy nasze piękne ceramiczne anioły, filcowe renifery, stroiki, wieńce i wiele innych pięknych wyrobów rękodzielniczych, wykonanych przez Podopiecznych naszej Fundacji 🙂 A po spektaklu na placu zagościł… mim 😉 Wystarczyło wrzucić mu pieniążek do ceramicznej misy, a natychmiast ożywał, witał się i obdarowywał ślicznym ceramicznym jabłuszkiem. W postać mima wcielił się Paweł –  Podopieczny ŚDS. Jego obecność była bardzo intrygująca, ale dawała wiele radości zarówno dorosłym, jak i dzieciom.

Chociaż zmarzliśmy okrutnie, to jednak nasze serca rozgrzewała radość z bycia razem, ale i bycia z innymi ludźmi, ciepłe rozmowy, spotkania.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się zarówno w przygotowanie prac, spektaklu, jak i w sprzedaż i naszego rękodzieła. I tym wszystkim, którzy nasze produkty nabyli 🙂

Zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii z jarmarku <proszę kliknij>.

Życzymy wszystkiego dobrego!