FUTSAL MASTERS ON, czyli piłkarskie rozgrywki w Jelczu-Laskowice

Po raz pierwszy wzięliśmy udział w turnieju piłki nożnej poza granicami naszego miasta. Radosne spotkanie piłkarzy i kibiców odbyło się w Jelczu – Laskowice w dniu 31 sierpnia 2018r. Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się bardzo długo pod kierunkiem Pana Roberta. Nasza ekipa ŚDS i MCh w składzie: Asia, Gosia, Konrad, Mirek, Paweł, Piotr, i Rafał dała z siebie wszystko i jest z siebie bardzo zadowolona. My zaś jesteśmy dumni z naszych zawodników. Co najważniejsze, organizatorzy zadbali o atmosferę i kibiców, a nawet pyszne pierogi. Wybieramy się tam ponownie w przyszłym roku z naszymi kibicami.

Pięknie dziękujemy Panu Robertowi za przygotowanie naszej drużyny, a organizatorom za profesjonalnie zorganizowaną ciepłą imprezę.