Działo się, działo! Kule się pchało :)

Dzień 21 listopada  nie był po prostu zwyczajnym wtorkiem… Tego dnia obchodzi się Dzień Pracownika Socjalnego. I z tej właśnie okazji Przyjazne Kierownictwo równie przyjaznej Fundacji, postanowiło zrobić prezent wszystkim pracownikom. Tym prezentem było… wyjście na kręgielnię. 🙂

Spędziliśmy razem cudowne dwie godziny, pełne śmiechu, adrenaliny, przedziwnych pozycji. 🙂 W powietrzu unosił się duch walki, ponieważ Kierownik po każdej serii spisywał punkty poszczególnych osób. Przeczuwaliśmy  nagrody.  I słusznie! Trzy osoby z najlepszymi wynikami otrzymały PIERWSZY W HISTORII Puchar Prezesa Fundacji Przyjazny Dom im. Stanisława Jabłonki. Pozostali, równie dzielni, choć mniej skuteczni gracze, otrzymali słodką nagrodę pocieszenia.

Korzystając z faktu, że udało się zebrać większość pracowników, podziękowaliśmy naszemu byłemu księgowemu Adamowi, za Jego wieloletnie wsparcie, trud i zaangażowanie w zarządzaniu sprawami księgowymi Fundacji.

Dziękujemy Dorotce i Bartkowi – wolontariuszom, którzy zostali z Mieszkańcami w Domu, dzięki czemu pracownicy mogli bez stresu udać się na świętowanie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, choć one nie oddają w pełni radości i determinacji graczy 🙂

Bardzo dziękujemy za ten dzień!