Dostałeś PIT i co dalej? Nasz księgowy pomoże rozliczyć!

Wszystkich naszych przyjaciół, sąsiadów i zainteresowanych, zapraszamy w nasze przyjazne progi – księgowi Fundacji Przyjazny Dom oferują pomoc w rozliczeniu PITów. Akcję „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” realizujemy już po raz trzeci.

W celu uzyskania wsparcia nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji w poniedziałki i piątki, w godzinach od 9.00 do 15.00. PITy i wszelkie potrzebne do rozliczenia się dokumenty można również pozostawić w biurze Fundacji w pozostałe dni.

Pomoc naszych księgowych jest oferowana darmowo i niezobowiązująco, jednak jeśli zechcą Państwo przekazać swój 1% podatku na rzecz naszej organizacji, będziemy przeszczęśliwi. Numer KRS naszej organizacji to: 0000228691.

Trzeba pamiętać, że wskazanie organizacji pożytku publicznego, której chcemy przekazać część swojego podatku sprawia, że pieniądze te nie trafiają do budżetu państwa, ale na konto wybranej organizacji. Sama procedura jest wyjątkowo prosta – wystarczy, że w składanym zeznaniu rocznym wskażemy po prostu organizację, którą chcemy wesprzeć – podajemy jej nazwę i numer KRS, a 1% podatku Fundacji przekazuje naczelnik urzędu skarbowego.

Aby zapewnić Państwu możliwość konsultacji w komfortowych warunkach zachęcamy do indywidualnego umawiania się na spotkanie pod numerem telefonu: 71 796 04 60. ZAPRASZAMY!

Akcja „Rozlicz PIT za 1 uśmiech” potrwa do końca kwietnia.

PIT można również rozliczyć nie wychodząc z domu. Okazją ku temu jest udostępniony prosty i darmowy program internetowy PITAX.pl.

Więcej na www.pitax.pl.