25 lipca 2022 – podsumowanie roku w Środowiskowym Domu Samopomocy…:)

Poniedziałkowe przedpołudnie spędziliśmy na podsumowaniu roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Przyjaznym Gronie…:)

Na uroczystości obecni byli Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Ich Rodzice i Opiekunowie, Przyjaciele oraz Pracownicy ŚDS.

Spotkanie rozpoczęło się od zaprezentowania spektaklu przygotowanego przez pracownię teatralną. Przedstawienie uświadomiło nam po raz kolejny, że w życiu najważniejsza jest miłość, która sprawia, że mamy w sobie radość, którą możemy się dzielić z Innymi…:)

Z wielką przyjemnością mogliśmy podziękować naszym Podopiecznym za Ich obecność, talenty i umiejętności…J Każdy Uczestnik ŚDS dostał dyplom osiągnięć w swojej pracowni terapeutycznej oraz osiągnieć sportowych. Na dowód tego przygotowana została prezentacja zdjęć…:)

Prace Uczestników ŚDS wykonanych w pracowniach terapeutycznych można było podziwiać na kiermaszu. Nie zabrakło pyszności w postaci domowych wypieków przygotowanych przez Rodziców, Opiekunów ŚDS i Kadry oraz serwisu kawowego.

Bardzo dziękujemy wszystkim Uczestnikom imprezy za przyjazną obecność. Rodzicom i Opiekunom – za wiele serdecznych słów, podziękowań i pyszne ciasta domowe, a Pracownikom – pięknie dziękujemy za dobrą pracę oraz przygotowanie spotkania …:)